آموزش طراحی سایت رایگان از صفر تا صد

البته بایستی به این مسئله نیز توجه داشت که نقش طراحان فرانت اند از یک سو با «گذر زمان و ظهور امکانات ویژه گرافیکی و تصاویر» در سایت ها و از سوی دیگر با درک هرچه بیشتر «اهمیت جذب مخاطبان با ظاهر زیبا و گرافیک ها و انیمیشن های خاص» هر سایت، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. به لحاظ تشبیهی، بک اند کارها همانند کارگردان، نویسنده و عوامل پشت صحنه یک فیلم هستند که هسته اصلی شکل گیری و نظم دهی یک فیلم را بر عهده دارند و اصطلاحاَ همه چیز رو کاکل برنامه ریزی این عوامل می چرخد؛ اما تماشاگران آن ها را نمی بینند! طراحی وبسایت حرفه ای و بهینه که با مشاوره و رعایت اصول سئو همراه باشد، می تواند سئو سایت شما را به شکل محکمی پایه ریزی کند و پس از آن، شما با قرار دادن محتواهای مطلوب و جذاب، میتوانید با سرعت بیشتری به هدف خود که «آمدن به صدر نتایج گوگل» است، دست پیدا کنید. گاهی اوقات ، مردم نمی خواهند سایت آنها کسب و کار آن ها را گسترش دهد اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید سایت شما تجارت شما را توسعه دهد ، پس حتماً یک شرکت طراحی وب انتخاب کنید که تجربه بازاریابی آنلاین داشته باشد.

چه یک برند جهانی باشید و چه یک کسب و کار کوچک ، به یک شرکت طراحی وب نیاز دارید که استراتژی های هر دو را درک کند. منعطف در ویرایش: سیستم مدیریت محتوای وردپرس در مقایسه با سایر CMSهای طراحی شده، انعطاف پذیری بسیار بیشتری داشته و به وبمستران سایتها اجازه هر نوع طراحی و تغییر را میدهد. علاوه بر این مزیت دیگر آن دسترسی آسان کاربران شبکههای اجتماعی به سایت شما بوده که موجب موفقیت استراتژی های بازاریابی آنلاین سایتها می شود. یک طراحی وبسایت کارآمد و موفق، این امکان را فراهم می نماید تا در کمترین زمان ممکن، جدیدترین محصولات به همراه مشخصات کامل آن، در اختیار کاربران و بازدید کنندگان قرار گیرد و بدون شک این مسئله، رشد شدید مشتریان و افزایش سودهای سرشار را در پی خواهد داشت. سئو کلاه خاکستری Gray Hat SEO به تکنیک هایی گفته می شود که برای بهبود رتبه به نوعی عمل می کنند که از نظر گوگل طبیعی به نظر برسند. استفاده میشود تا در بازه های زمانی کوتاه مدت، نیاز به تغییرات بنیادین در رابطه با مطالب و محتواها نباشد. سایت های موبایل فرندلی با استفاده از طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو که محتوا را طوری تنظیم می کند تا در هر اندازه صفحه نمایش خوب به نظر برسد، تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهند.

بدین شکل که او وظیفه دارد در پروسه طراحی وبسایت، مراحل کد نویسی و اسکریپت نویسی را به گونه ای پیش ببرد که سایت همواره برای توسعه و گسترش پذیری های آتی آماده باشد و اصطلاحاَ یک «وبسایت پویا» در اختیار قرار گیرد. لذا به این تعبیر، یک وب سایت، موجودیتی کاملا زنده است که دائما در دست توسعه است و طبیعتاً بیش از هر نرمافزار دیگری، همراهی و پشتیبانی فنی یک تیم قوی و کارآزموده را لازم دارد. کاربری نیز که همواره با این محتواهای جذاب و دست اول در وبسایتتان برخورد داشته باشد، به یک مخاطب وفادار و یک سفیر مثبت تبدیل میشود و میتواند به صورت غیرمستقیم در عضو گیری های آینده شما نیز موثر باشد. غافلگیر سازی مخاطب در همان لحظه اول ورود به سایت و رو به رو ساختن کاربر با دنیایی از زیبایی و موارد خلاقانه و گرافیکی، قطعاَ میتواند روح مخاطب را به پرواز در بیاورد… در پروسه طراحی سایت های دینامیک، علاوه بر نقش قابل توجه «فرانت اند کار» در ایجاد و قراردهی گرافیک ها و عناصر زیباکننده سایت، بر روی«بک اند کار» نیز به عنوان یک مغز متفکر اساسی حساب می شود! اعتبار برند و جذب مخاطب واقعی از مهمترین اهداف هر کسب و کار است که به راحتی می تواند با یک طراحی سایت حرفه ای محقق گردد.

3. بازارهای محلی فضاهایی فیزیکی هستند که اجاره یک مغازه در آنها، با گرفتاری ها و صرف مبالغ هنگفتی همراه است؛ حال آنکه وبسایت ها به عنوان یک ویترین بسیار کم هزینه تر، زیباتر و البته با مخاطبان و بازدیدکنندگان بیشتر، گزینه ای در دسترس برای شروع کسب و کارهای آنلاین هستند. بدون شک می توان سایت ساز وردپرس را به عنوان یک سایت ساز حرفه ای در نظر گرفت. همچنین این مجموعه دارای تیم کنترل کیفیت می باشد که پس از تایید پروژه توسط کارفرما، وب سایت ها را از نظر کیفیت اجرا، سازگاری با مرورگرها و ابزارهای مختلف موبایلی، ایمنی، بهینه سازی برای موتورهای جستجو و کد نویسی کنترل می نماید. بدون شک پس از طراحی وبسایت، تولید محتواهای مناسب به عنوان مهمترین دغدغه هر وبمستری مطرح می باشد. با توجه به افزایش روش های مختلف کلاهبرداری های اینترنتی، بدون شک بسیاری از کاربران شیوهی پرداخت در درب محل را به پرداخت های اینترنتی ترجیح می دهند. پرداخت درب محل: بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، امکان تحویل کالا و سپس پرداخت در درب محل را برای راحتی و البته جلب اعتماد مشتریان خود قرار داده اند. اما این شیوه پرداخت در بسیاری از سایت های فروشگاهی بزرگ دنیا از جمله آمازون، قرار داده شده و با استقبال فوق العاده ای نیز رو به رو شده است.