آموزش نحوه تمیز کردن کفش کتانی سفید

2. محلول را با مسواک هم بزنید تا مایع کاملا مخلوط شود. بنابراین فقط تا وقتی حوله یا دستمال را به آرامی روی کفش بزنید که آب و صابون اضافی خشک شود. اگرچه زیره کفش هیچگاه کاملا تمیز نخواهد بود (مگر اینکه بخواهید همواره در کیسههای پلاستیکی قدم بزنید)، اما برای کاهش آلودگی میتوانید از برخی اصول عمومی تعمیر و نگهداری کفش کمک بگیرید. البته نگهداری از کفش کمی پیچیده است، چرا که کفش با سطوح آلوده و گردوخاک در ارتباط است. همچنین کفش یکی از عناوین اساسی در زندگی هر فرد است، چون بشر به طور متداول در حال فعالیت است و برای راحتی خود کفشی را انتخاب می کند که بتواند کارهایش را به خوی انجام دهد و سلامتی بیش تر او را تضمین کند. هر کفش کتانی استانداردی باید بیش از یک و نیم سانتی متر لژ داشته باشد. کفش ها رو در وهله ی اول بیش از چند ثانیه در رنگ نگه ندارید تا به رنگ دلخواهتون برسین. با پنبه یا پارچه قسمت جلوی کفش رو پر کنید تا بتونین طرح مورد نظرتون رو با کش ها روی اون ایجاد کنید. کفش رو در سایه روی بند آویزان کنید تا خشک شود. در ابتدا کفش ها رو در آب خیس کنید تا جذب رنگ بهتر بشه.

یکی از آسانترین روشها برای تمیز کردن کفش کتانی (البته آن دسته از کفشهای کتانی که با چسب مونتاژ نشدهاند)، این است که کفی و بندها را بردارید، سپس کتانی خود را در یک کیسه شستشوی مشبک قرار داده و آن را با پودر لباسشویی معمولی و با سرعت چرخش متوسط در آب سرد بشویید. برای اینکار میتونین از چسب کاغذی استفاده کنید و روی این قسمت رو کاملا با اون بپوشونین. با دستتون کاملا چسب رو روی کفش فشار بدین تا رنگ به زیر چسب نفوذ نکنه. هنگامی که خمیر دندان را روی کل کفش پخش کردید، باید حداقل ده دقیقه به خمیر دندان اجازه دهید تا کار خود را انجام دهد. به همین دلیل ما برای یافتن بهترین روشهای تمیز کردن کفشهای کتانی سفید جستجوی کاملی انجام دادیم تا بتوانیم یک بار و برای همیشه کتانیهای سفیدمان را از شر کثیفی در امان نگه داریم. چون این کار را باید ۲۴ ساعت قبل از آغاز شستشو انجام دهید.

شلوار گشاد کراپد باید از وسط ساق پا تا درست بالای استخوان مچ پا باشد. برای مثال، اگر شلوار پالازوی پهن، آزاد و گشاد میپوشید، میتوانید کفشهای درشتتری را با آن بپوشید. همچنین، توصیه میکنیم که مدلهای متنوعی از کفشها از کفش تخت تا پاشنهبلند را با این نوع شلوار بپوشید تا درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین، لازم است بدانید انواع کفش مردانه و زنانه اورجینال و همچنین، بوت و نیم بوت برند تیمبرلند انتخاب مناسبی برای انواع شلوارها هستند. وقتی میخواهید کفش مناسب را برای این شلوار انتخاب کنید لازم است بدانید ست کردن شلوار تا مچ پا با کفشهای بلند (بوت، کفش لوفر و غیره) بهترین انتخاب است. بسته به اینکه بخواهید تیپ روزمره یا رسمی داشته باشید، میتوانید کفشهای متنوعی را با این شلوار ست کنید. در مقابل، اگر شلوار باریک و تنگ را انتخاب کردهاید ممکن است بخواهید برای کفشهای خود نیز از همین سبک استفاده کنید. اگرچه این شلوار گشاد و راحت است اما میتوانید با انتخاب کفش صاف یا پاشنهدار، ظاهر ساختاریافتهای را به استایل خود بدهید. چه چیزی باعث میشود که یک کتانی راحت باشد؟ استفاده از زیرهي مناسب باعث می شود کـه فشار واردشده بپا کاهش یابد. بسیاری توصیه میکنند که کالج را بدون جوراب بپوشید که این مساله هم باعث ایجاد بوی بد در پا میشود و هم ممکن است باعث ایجاد بیماریهای قارچی روی سطح پوست شود، بنابراین پوشیدن جوراب مخصوص کالج را توصیه میکنیم.کتانی آل استار انتخابی جوان پسندکفشهایی ساده، اما ستودنی!

روش دیگه ای هم برای این کار وجود داره و اون هم استفاده از وازلینه، که باید بصورت لایه ای روی قسمت پلاستیکی سفید رنگ رو بپوشونه تا از نفوذ رنگ جلوگیری کنه. برای جلوگیری از رنگی شدن قسمت لاستیکی سفید دور کفش حتما اون رو بپوشونین. این کفشها برای همراه شدن با یک پیراهن مخملی، یک دست لباس ورزشی و یا یک شلوار پاچه زنگولهای هم به همین اندازه مناسب هستند! معمولا آقایان به اندازه خانم ها گزینه انتخاب برای کفش ندارند، زیرا تنوع کفش مردانه بسیار کم تر از کفش زنانه است اما مهم این است قانون مشخص و معینی در انتخاب کفش مناسب برای لباس های مختلف و مراسم های متفاوت وجود ندارد. برای اینکه قسمت جلویی کفش کمی تیره تر بشه میتونین همون قسمت رو کمی بیشتر در رنگ بذارین تا تیره تر بشه. پارچه ها رو خارج کنید. قرار دادن کش رو در کفش دیگر هم تکرار کنید. کتانی آل استار قرمز یا سفید دو انتخاب مناسب برای آقایان خواهد بود.کفش آکسفورد بپوشیدشاید فکر کنید که کفش آکسفورد تنها برای پوشیدن با کت و شلوار است. این که آیا شما به باشگاه میروید یا اینکه فقط رنگ سفید را دوست دارید، فرقی نمیکند.