راهنمای خرید کفش کتانی 👟 مناسب

با توجه به اینکه پای شما در هنگام ورزش مدت زمان زیادی در کفش است، باید در انتخاب کفش ورزشی زنانه، دقت لازم را داشته باشید، به خصوص که هر ورزشی، کفش مخصوص به خودش را دارد. برای مثال کفش مردانه نوین چرم به خصوص مورد توجه و پسند آقایانی است که به دوام و شیکبودن کفش، به صورت توامان اهمیت میدهند. به صورت هفتگی، با یک برس به سراغ زیره کفش کتانی خود بروید. منظور از لِژ، یک پاشنه بلند نیست. هیچ احساسی بهتر از باز کردن جعبه یک جفت کفش کتانی جدید نیست. مام استایل یا چسبان فرقی نمیکند، این روزها تا زدن لبههاي شلوار جین بـه ترند محبوبی در میان جوانان بدل شده اسـت و هیچ چیز جذابتر از ست کردن شلوار جین پاکتی با یک جفت کتانی سفید نیست. برای تکمیل کردن این ظاهر واقعاً تابستانی و راحت، هیچ صندل یا کفش دیگری به اندازه کفشهای کتانی سفید مناسب نیست! شلوارهای جین گشاد در فصل حاضر یکی از بزرگترین ترندها هستند، پس باید بدانید که دقیقاً چه کفشها و یا پوتینهایی به بهترین شکل با این ترند مد همخوانی دارند. در یکی دو سال اخیر کفشهای کتانی سفید محبوبیت روزافزونی به دست آوردهاند و هم زنان و هم مردان، آنها را با انواع تیپها و لباسهای باب مد میپوشند.

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، قبل از قرار دادن کفش درون ماشین لباسشویی، اقداماتی جهت عملکرد بهتر ماشین لباسشویی و شستشوی بهتر کفش، باید انجام دهید که در این بخش شما را با این موارد، آشنا خواهیم کرد. ابتدا، داخل کفش کتانی خود را با جوراب های قدیمی یا روزنامه پر کنید؛ درون کفش را آنقدری پر کنید تا چین و چروک ها دیگر قابل مشاهده نباشند و وقتی بالای کفش خود را فشار می دهید، به داخل فرو نرود و کامل پر شده باشد. 1. در اولین مرحله بهتر است ۲۴ ساعت قبل از اینکه کفش را درون ماشین لباسشویی بشویید، کفی کفشها را خارج کرده و برای برطرف شدن بوی بد آنها، مقدار زیادی جوش شیرین درون کفش بریزید. برای انسجام بهتر استایل خود می توانید از عینک آفتابی منحصر بـه فرد و یک کیف دستی نسبتا بزرگ همراه استفاده کنید. خوب، با داشتن یک جفت کفش کتانی سفید راحت که با همه تیپهای شما سازگار میشود، احتمال آن که برای پیادهروی بیرون بروید هم بیشتر میشود! این کفشها رنگهای سادهای دارند و در آنها از کتانهای مخصوصی استفاده میشود که به شکلی طراحی شدهاند که زمانی که در فضای باز هستید، در برابر اشعه ماوراءبنفش واکنش نشان میدهند و در نتیجه، به رنگهای طیف صورتی و بنفش تغییر رنگ میدهند!

این کفشها با همه رنگهای طیف آبی هماهنگ میشوند و ظاهری هوشمندانه، اما راحت دارند که دقیقاً همان چیزی است که در زمان پوشیدن شلوار جین انتظار آن را دارید. با این حال، اگر بخواهید آنها را برای یک موقعیت روزمره و راحت بپوشید، میتوانید کفشهای پاشنهبلندتان را کنار بگذارید و در عوض، یک جفت کفش کتانی سفید راحت بپوشید! این کفشها برای یک ظاهر بامزه، و برای شروع کردن یک گفتگو عالی هستند! این کفشها برای بستهبندی شدن عالی هستند و یک ظاهر به روز و ورزشکاری دارند. و پوشیدن کفشهای کتانی همراه با پیراهنی که با کفشهای پاشنهبلند یک ظاهر رسمی دارد، به شما ظاهری راحت و باحال میدهد. در این صورت پیش از خرید کفش ورزشی باید با نکاتی آشنا شوید تا یک کفش راحت و استاندارد تهیه و در هزینههای خود نیز صرفه جویی کنید. همین رویکرد او باعث شد که کفش های ورزشی بسکتبال را نیز با همین روند تهیه کنند.

و وقتی که هوا به اندازهای گرم شد که میتوانستید ژاکتهای بلندتان را کنار بگذارید، وقت آن میرسد که تاپهای بالانافی آستین پفی با رنگهای ملایم پاستیلی دوستداشتنی را با جینهای پاچه پاکتی رنگ روشنتان همراه کنید. رنگهای اصلی برای چهارخانهها معمولاً رنگهای طیف خاکستری ملایم و طیف قهوهای روشن هستند، که بهتر است برای داشتن یک ظاهر شیک و رسمی، آنها را با کفشهای تیره بپوشید، و برای داشتن یک ظاهر راحت اما هوشمندانه، آنها را با کفشهای کتانی سفید همراه کنید! از طرف دیگر استفاده از رنگهای بژ، کرم، توسی و سرمهای نیز بین خانمها طرفداران خاص خودش را دارد. کتوشلوار زنانه و دامنهای پلیسه دار نیز گزینههای دیگری برای پوشیدن با کتانی هستند. برندهای دیگری مانند نایک، اسکچرز، پاما و غیره نیز در سایت دیجی استایل برای فروش وجود دارند. برند یعنی اطمینان خاطر وجود برندها فکر ما را از بابت سلیقه و کیفیت خاصی راحت کرده و ما با خیال راحت فقط به انتخاب مشغول میشویم. پس سعی کنید ابتدا راحتی کتانی را مد نظر قرار دهید و اولویتهای بعدی شما کیفیت و قیمت باشند.