سایت رسمی جین وست ایران – کفش زنانه

این کفش زیرهای صاف و تخت دارد و امکان دارد ارتفاع آن 1 سانتیمتر یا بیشتر باشد، اما به هر حال زیره آن صاف است. درباره این دسته از کفش ها لازم است به این نکته مهم اشاره شود که در فرایند ساخت آن ها از پنبه نایلون و ابریشم مصنوعی استفاده می شود که البته هر کدام از این ها در دسته بندی های جداگانه طبقه بندی می شوند. مهم است مطمئن شوید که کفش اورجینال است. در ادامه با ما همراه باشید و با نحوه انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار آشنا شوید. اگرچه کفشهای کاملا تخت را میتوان با این نوع شلوار ست کرد اما مهم است مطمئن شوید که شلوار دوخت خوبی دارد. برای دوستانی که قد بلند هستند، سایز کیف خیلی مهم نیست و هر نوع کیفی میتوانبد انتخاب کنید اما اگر ریز اندام هستید باید کیفی بخرید که خیلی بزرگ نباشد؛ چرا که خرید یک کیف بزرگ با اندام آنها تناسب ندارد. نکته اول در رابطه با خرید کیف زنانه این است که اگر شما قصد خرید کیفی دارید که هر روز میخواهید از آن استفاده کنید و با همه لباسهای هماهنگ باشد، حتما یک کیف با رنگ خنثی انتخاب کنید.

وقتی میخواهید کفش مناسب را برای این شلوار انتخاب کنید لازم است بدانید ست کردن شلوار تا مچ پا با کفشهای بلند (بوت، کفش لوفر و غیره) بهترین انتخاب است. مهم است به یاد داشته باشید که شلوار تا مچ پا زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تا بالای مچ پا یا درست در بالای استخوان مچ پا را بپوشاند. برای اینکه بتوانید شلوار تنگ را با مدلهای بیشماری از کفش ست کنید، مهم است شلواری بپوشید که تا مچ پا یا کمی بالاتر از آن باشد. درباره جنس بوت های زنانه لازم است به این نکته مهم اشاره شود که اغلب آنان از جنس چرم یا جیر هستند و همچنین دارای کفی لاستیکی می باشند. همچنین نکتهی دیگری که وجود دارد این است که پیشنهاد میکنیم به جای خرید یک کیف گرانقیمت، چندین کیف با قیمتهای مناسب و البته با کاربردهای مختلف خریداری کنید که هر کدام مناسب یک موقعیت خاص باشد تا در موقعیتهای مختلف از کیفهای مناسب آن موقعیت استفاده کنید. کفش زنانه یکی از مهمترین و البته ضروریترین سبکها، برای داشتن یک استریل خاص میباشند که نقش مهمی در استایل خانمها بازی میکنند.

در این صورت، بهجای اینکه در نظر بگیرید که با شلوارتان چه کفشی مناسبتر است، به این موضوع فکر میکنید که با کفش شما چه شلواری تناسب بیشتری دارد. اگر هر روز ورزش می کنید و یا پیاده روی می کنید سعی کنید کفش های ورزشی و یا بهتر بگوییم کفش های مربی استفاده بکنید به این خاطر که احتمال این وجود دارد که شما موقع ورزش و یا پیاده روی روی پای خود فشار بیاورید و آسیب جبران نا پذیری به خود و سلامتی خود وارد کنید پس شما هم کفشی متناسب با ورزش و فعالیت خود انتخاب کنید. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. اگر برای این استایل میخواهید از چکمه استفاده کنید بهتر است چکمه همرنگ شلوار را انتخاب کنید. بنابراین، انتخاب کفش در این شرایط، بستگی به این دارد که میخواهید چگونه به نظر برسید و برای بالاتنه خود میخواهید چه لباسی بپوشید. اگر میخواهید لباس ورزشی بپوشید، میتوانید لگ را با یک مدل کفش یا کتونی برند پوما ست کنید. همچنین وقتی با ناخن روی چرم طبیعی با کیفیت یک خش کوچک بیاندازید خواهید دید در محلی که فشار اعمال شده تغییر زیادی رخ نمیدهد و چرم سریعا به حالت اول خود باز میگردد.

کفشزنانه برعکس کفشهای مردانه تنوع ظاهری زیادی دارد و هرکدام از این تنوعها مخصوص مکانها و زمانهای خاصی هستند. آکسفوردها رسمیترین کفش مردانه به حساب میآیند. همچنین، لازم است بدانید انواع کفش مردانه و زنانه اورجینال و همچنین، بوت و نیم بوت برند تیمبرلند انتخاب مناسبی برای انواع شلوارها هستند. همچنین، توصیه میکنیم که مدلهای متنوعی از کفشها از کفش تخت تا پاشنهبلند را با این نوع شلوار بپوشید تا درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. ما پوشیدن کفشهای نوکتیز و کفشهای کوتاه را نیز با این شلوار توصیه میکنیم. فکر میکنم اگر تا انتهای این مقاله همراه ما باشید بتونید اسم اکثر کفشهایی که تو روزمره ازشون استفاده میکنید رو پیدا کنید. کفشهای موردعلاقه ما برای شلوار راسته شامل صندلهای بنددار، کفشهای نوکتیز، چکمهها و کفشهای کتانی کوتاه هستند. برای این نوع شلوارها، کفشهای پاشنهبلند و صندلهای بنددار نیز بسیار مناسباند. میتوانید شلوار مام استایل را با صندلهای پاشنهدار و کت بلیزر بپوشید تا ظاهری غیررسمی داشته باشید. شلوارهای مام استایل، مظهر راحتی هستند. شلوارهای دمپاگشاد زمانی بهترین ظاهر خود را دارند که قد آنها تا زیر استخوان مچ پا باشد یا زمین را لمس کنند. شلوارهای تا مچ پا با مدلهای متنوعی از کفشها ست میشوند. شلوار گشاد کراپد باید از وسط ساق پا تا درست بالای استخوان مچ پا باشد.