سایت رسمی جین وست ایران – کفش زنانه

هر یک از این دو مدل زیبا را میتوانید بههمراه کیف دستی یا کیف دوشی زنانه سِت کنید و جذابتر از همیشه ظاهر شوید.کفش پاشنه بلند کلاسیک قابلیتهای بسیاری در استایل دارد. سامانه ضمانت برگشت پول ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. جالبه بدونید که در گذشته این کفش ها برای آقایان و مناسب جنگجویان و سوارکاری طراحی شده بود ولی سال ها بعد در دنیای غرب مردان اشرافی از آنها استفاده کردند و بعد ها وارد دنیای مد و فشن شد. اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت میتوانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدلهای جدید لباس مطالعه کنید. این کفش در زیر مجموعهی آکسفورد قرار میگیرد ولی دارای تکه چرم با رنگ یا نوع متفاوت در قسمت رویه یا پاشنهی کفش میباشد. سلب مسئولیت: تحریریهی کجارو در تهیه این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.کفش زنانه به دو دسته اسپرت و مجلسی تقسیم میشود که شما باید با توجه به استایل و موقعیت خود، کفش مناسب و موردعلاقهتان را انتخاب کنید.کفش اسپرت مناسب یک استایل کژوال است که میتوانید به ضروت روزمره یا در مهمانی و قرارهای دوستانه از آن بهرهمند شوید.

اگر اندامی چاق و کوتاه دارید حتما از کفش های پاشنه بلند و یا حتی المقدور کفش های پاشنه متوسط استفاده کنید تا کوتاه بودن شما را تا حدی محو کند. کتانی گلدوزی شده: گلدوزی از ترندهای جدید سال است که نه تنها در لباسهای زنانه بلکه در اکسسوریها هم مورد استفاده قرار میگیرد و کفش کتانی گلدوزی شده از این موارد است که در عین راحتی و اسپورت بودن خانمانه و ظریف هم هست. با توجه به راحتی و در عین حال سبک بودن این کفش، برای افراد دچار مشغله کاری فراوان انتخاب این کفش ها می تواند بهترین گزینه باشد و اینکه به راحتی با انواع لباس ها و کیف ها ست می شود. یکی از مهمترین دلایلی که سبب شده محبوبیت این کفش روز به روز بالاتر رود این است که هم ظاهر بسیار زیبا و شیکی دارند و هم اینکه این کفش زنانه به راحتی با تمامی لباس ها ست می شوند و خانم ها برای هماهنگ کردن این کفش ها با لباس ها زیاد دغدغه ندارند و به راحتی می توان در بیشتر مکان ها از این نوع کفش ها استفاده کرد.

• کفش راحتی نیز طرفداران زیادی دارد و میتوان آن را در منزل پوشید تا در هنگام راه رفتن از پا محافظت کند و احساس خوبی را برای شما به وجود بیاورد. اگر پاهایتان در تابستان گرم میشود و عرق میکنید میتوانید یک جفت دمپایی شیک و مد روز را با کفشهای معمولی خود جایگزین کنید. دمپایی ساده: یک دمپایی ساده رنگی بدون هیچ تزئین و قطعه اضافی هم شیک و کلاسیک و هم مد روز و زیبا است به خصوص اگر از جنس باکیفیت مثل چرم یا جیر باشد. از این رو هنگامی که یک محصول را خریداری میکنید، به این گزینه توجه بسیار زیادی را نشان دهید. کفش ورزشی زنانه ، امروزه یکی از ترندهای کفش به شمار میرود که استفادهی آن محدود به هنگام ورزش نیست و شما میتوانید این کفش را در مدل و طرحهای گوناگون مشاهده کنید. کتانی صورتی: رنگ صورتی چرک که جزو رنگهای خنثی دسته بندی میشود اما بسیار زیبا و مورد پسند بیشتر خانمها است در اکسسوریها نیز کاربرد پیدا کرده است و کفش کتانی به این رنگ از مدلهای جدید کفش زنانه امسال به شمار میرود. کیفیت مناسب رویه کفش ها، قالب مناسب کفش ها و تطابق آن با فیزیک پا و کیفیت بالای کفی کفش ها از ویژگی های بارز کفش های زنانه برند لارا برگ به شمار می روند.

در سال ۲۰۲۱ این برند مدل هایی از چکمه بلند زنانه را عرضه نمود که از جنس جیر و چرم می باشند و اغلب تا بالای زانو را پوشش می دهند. این کفش را در رنگهای رزگلد، طلایی یا نقرهای میتوانید امتحان کنید اما بهتر است بدانید رنگ رزگلد با همه لباسهای شما هماهنگ خواهد بود. این شکل از پاشنهها فوقالعاده راحت هستند و راه رفتن با چنین کفشهای شیک دشوار نیست. صندل پاشنه دار و رنگی: برای زمانی که میخواهید در یک روز گرم تابستان هم خنک و راحت باشید و هم استایل سطح بالا و جذاب خود را به رخ بکشید. اما نوع پارچهای ان بسیار راحت و خنک و مناسب روزهای گرم است. با شروع فصل تابستان خانمها به دنبال کفشهایی هستند که هم مد روز باشند و هم نیازشان را در این فصل گرم به خوبی برآورده کند. کفش راحتی متالیک: این کفش به تنهایی دو ترند مهم برای تابستان امسال را پوشش میدهد یعن کفش راحتی و طرح متالیک. از فناوری ها و تکنولوژی های پیشرفته بهره گرفته شده است تا بدین ترتیب بالاترین کیفیت و بهترین عملکرد تضمین گردند، مربیان ورزشی زنان یکی از مهم ترین عوامل در زندگی ورزشی شما هستند و می توانند در دستیابی به اهداف شخصی و سطح آمادگی جسمانی مد نظرتان به شما کمک نمایند.