معرفی انواع کفش زنانه و مردانه + عکس – مجنه

• کفش کتانی معمولی مورد استقبال زنان جامعه قرار دارد و ساختار منعطف آن در کنار طراحی جدید باعث محبوبیت بیشتر این نوع کفشها شده است. طراحی کلاسیک و کیفیت بالا از جمله ویژگی هایی هستند که به محصولات برند سیتی لاین نسبت داده شده است. این روزها به کتونی یا بوت هایی که لژ بلندی دارن هم پلتفرم میگن. معمولا زیره هایی که در چرم طبیعی استفاده میشود، از بهترین مدلهای زیره موجود در بازار هستند. استفاده از چرم طبیعی و با کیفیت برای تولید کفش زنانه میتواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که در ادامه برخی از این موارد را با هم مورد بررسی قرار میدهیم. همچنین وقتی با ناخن روی چرم طبیعی با کیفیت یک خش کوچک بیاندازید خواهید دید در محلی که فشار اعمال شده تغییر زیادی رخ نمیدهد و چرم سریعا به حالت اول خود باز میگردد. باید توجه داشته باشید که نباید کیفی بخرید که خیلی بزرگ و به اندازه یک ساک سفری باشد و نباید به قدری کوچک و مجلسی باشد که تصور شود که قرار است به مجلسی عروس بروید. اگر به دنبال خرید یک کیف زنانه برای جشن عروسی و یا مهمانی هستید، بنابراین نیاز به کیفی ندارید که خیلی فضا داشته باشد.

اگر شما جزوء خانمهای شاغل هستید، باید سراغ خرید کیفی بروید که علاوه بر اینکه فضای کافی برای حمل لوازم مورد نیازتان را داشته باشد، ظاهری مرتب به شما بدهد و این نکته را هم بایستی در هنگام خرید کیف در نظر داشته باشید که ممکن است در برخی مواقع در جلسات و یا کنفرانسها شرکت کنید. شما میتوانید این مدل بوت را با پالتو زنانه به تن کنید و استایل رسمی چشمگیری داشته باشید. بااینحال، شما میتوانید با آگاهی از نحوه انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار، نهتنها کفش راحتی را انتخاب کنید، بلکه میتوانید ظاهر شیکتری درنتیجه انتخاب خود داشته باشید. میتوانید شلوار مام استایل را با صندلهای پاشنهدار و کت بلیزر بپوشید تا ظاهری غیررسمی داشته باشید. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند.

همچنین نکتهی دیگری که وجود دارد این است که پیشنهاد میکنیم به جای خرید یک کیف گرانقیمت، چندین کیف با قیمتهای مناسب و البته با کاربردهای مختلف خریداری کنید که هر کدام مناسب یک موقعیت خاص باشد تا در موقعیتهای مختلف از کیفهای مناسب آن موقعیت استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم که سراغ کیفهای بزرگ و دست و پا گیر نروید چرا که در یک مجلس عروسی که دائم میخواهید جا به جا شوید داشتن چنین کیفی بسیار آزار دهنده خواهد بود. ما پوشیدن کفشهای نوکتیز و کفشهای کوتاه را نیز با این شلوار توصیه میکنیم. آن دسته از کفشهای پاشنه بلند که خیلی هم بلند نیستند یا ممکن است لژ دار باشند، به دلیل راحتی بیشتر در پوشیدن و راه رفتن در این دسته قرار میگیرند. برای دوستانی که قد بلند هستند، سایز کیف خیلی مهم نیست و هر نوع کیفی میتوانبد انتخاب کنید اما اگر ریز اندام هستید باید کیفی بخرید که خیلی بزرگ نباشد؛ چرا که خرید یک کیف بزرگ با اندام آنها تناسب ندارد. چرا که در بسیاری از موارد دیده شده افراد سراغ کفش ارزان میروند که اصلا برای سلامت پاهای آنها مناسب نیست و از سوی دیگر دوام کافی نخواهند داشت.

• برای افرادی که پوشیدن کفش تخت را ترجیح میدهند نیز کفش مناسب آنها وجود دارد که میتوانند در طول روز بپوشند و احساس راحتی حاصل از آن لذت ببرند. اگر شما جزوء افرادی هستید که علاقه به پوشیدن لباسهای تنگ مشکی و قهوه ای دارید حتما باید کیفهایی خریداری کنید که رنگی هستند یا حداقل تکههای رنگی دارند. بنابراین اگر جز کسانی هستید که در طول روز مدام از این سر شهر به آن سر شهر میروند و به دنبال یک کفش راحت و در عین حال زیبا و بادوام هستید، روی کفشهای چرم زنانه اسپرت پارینه حساب کنید. اگر میخواهید لباس ورزشی بپوشید، میتوانید لگ را با یک مدل کفش یا کتونی برند پوما ست کنید. زمانی که میخواهید در یک قرار دوستانه و خودمانی شرکت کنید و یا برای خرید کردن به بیرون از منزل می روید در این موقعیت به جای رسمی بودن باید به فکر راحتی و به اندازه کافی فضا داشتن کیف توجه کنید. شلوارهای مام استایل، مظهر راحتی هستند. شلوارهای دمپاگشاد زمانی بهترین ظاهر خود را دارند که قد آنها تا زیر استخوان مچ پا باشد یا زمین را لمس کنند. بااینحال، شما میتوانید با این شلوار، چکمه با قد متوسط و کفش لوفر نیز بپوشید.