کفشهای کتانی سفید را چگونه بپوشیم؟

پودر به درون کفش وارد میشود و به خوبی شسته نمیشود. و جدای از این که این کفشها چقدر ظاهر خوبی دارند، باید به شما یادآوری کنیم که این روزها باید تا جایی که میتوانیم پیادهروی کنیم! با ترکیبی از مدل های قدیمی از جمله دارای زیره میانی طلایی است، که این مل ها کم تر از سایر مدل های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. جوراب کمی مرطوب را روی جلو کفش ورزشی خود، در قسمت چین و چروک ها قرار دهید، اینجاست که اتو وارد می شود. کفش نایک (NIKE) و NEW Balance یکی از پرطرفدارترین انواع کفش ها در دنیا هستند. با این حال، این فقط افسانه بولز نیست که ضربات نمادین را با آن خلق کرده است، بلکه نایک (Nike)، تعدادی همکاری چشمگیری از جمله تراویس اسکات (Travis Scott) و بن و جری (Ben & Jerry’s) تضمین کرده اند که سال ۲۰۲۰ تحت سلطه ی swoosh سالی واقعا افسانه ای بوده است.

این نوستالژی کودکان و نوجوانان در طول دهههای ۶۰ و ۷۰ هر چند به ظاهر زیبا و خاطرهانگیز جلوه میکند، اما این سکه، روی دیگری دارد که چندان زیبا نیست. در حالی که باید با رویکردهای جدید، بسترهای تولید ارزان کفش در کشور فراهم شود تا درنتیجه، نیاز خانوادههای اغلب کمبضاعت کشور در شرایط جنگی تامین شود. نایک با درآمدی بالغ بر ۲۴٫۱ بیلیون دلار در یک سال مالی سال ۲۰۱۲ و به کار گیری بیش از ۴۴۰۰۰ نیروی کار در سراسر دنیا، یکی از چند شرکت بزرگ در زمینه تولید کفشهای ورزشی، البسه و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی محسوب میگردد. در ادامه پس از معرفی برخی از برندهای مشهور در زمینه تولید کفش کلکسیونی از مدل کفش کتانی دخترانه را برای شما همراهان همیشگی گردآوری کردهایم. در انگلیسی به این سبک Oxford میگویند. باشماق در این مقاله نکات ظریف و مهمی را در مورد کفش و اسپرت بصورت مختصر و مفید برای اولین بار تحلیل میکند. در واقع با فشردن دکمه خشککن، دکمه قتل کفش خود را فشردهاید. از طرفی چون مسیرمان تا مدرسه (واقع در مزینان) حدود سه کیلومتری میشد و جاده شنی بود، بعد از مدتی، پاشنههای آن پاره میشد و تا خرید کفش جدید، مجبور بودیم با ریگهای ریزی که وارد آن میشد، بسازیم و بالطبع، اذیت میشدیم.

ارزها در شرایط جنگ و پس از آن، به سمت واردات رفت و پایه صنعت کفش با همین سیاست نادرست واردات طی سالهای متمادی (والبته در کنار برخی سیاستهای نامناسب در برابر برندهای کفش آن روزها)، دچار تزلزل شد. کفشهایی با عرض کم موجب میشوند که انگشت کوچک پای شما تحت فشار باشد و پای شما دچار آسیبهایی مانند تاول و غیره شود. این فاصله استاندارد کمک میکند تا انگشت پای شما تحت فشار نبوده و به راحتی در کفش جابجا شود. بهترین راه خشک کردن کفشها این است که قالب پای خود را تهیه کنید و آنها را درون کفش خیس قرارداده تا همراه با قالب و در تماس با هوای آزاد خشک شوند. منتظر شوید که کفشها کاملا خشک شوند و سپس کفیها را وارد کفش کنید. روزنامه باطله رطوبت کفش را جذب میکند و باعث تسریع روند خشک شدن آنها میشود. ماشین لباسشویی مرکز رطوبت است و رطوبت دشمن شماره یک چرم به شمار میرود. هرچند تمام انواع کفشهای کتانی به این پوششها نیاز ندارند، اما جیر و چرم قطعا به مراقبت بیشتری نیاز دارند. این برند محبوبیت زیادی در کشورهای جنوبی آسیا به دست آورده که به دهه ۸۰ باز میگردد و در اواخر دهه ۹۰ به اوج خود رسید.

مطمئن شوید که همراه با کتانی، سنگ یا کثیفی زیادی وارد ماشین لباسشویی نکردهباشید. داستان به همینجا ختم نمیشود، با ما همراه باشید و در ادامهی این مقاله با شستن کتانی درون ماشین لباسشویی بیشتر آشنا شوید. این یک برند کفش آمریکایی است که کفشهایی با کفی لاستیکی ارائه میکند. از این رو به منظور جلوگیری از پا درد و کمر درد احتمالی، حتما به کفی زیرین کفش ورزشی توجه کنید. اکثر مردم آنها را به نام “Sneakers” میشناسند، Keds به این دلیل به این نام مشهور شده است که به دلیل داشتن کفی لاستیکی مردم میتوانند با آنها به طور آرام و بیصدا حرکت کنند. ما در این نوشته برای شما سری جدیدی از مدل کفش دخترانه اسپرت ۲۰۲۱ را به نمایش گذاشته ایم. در دیجیواش ضمن اینکه پس از شستشو، ظاهری آراسته و رنگوبوی تازگی دوباره به کفش باز میگردد، لایههای داخلی و عرقگیر کفش به دقت پاک و میکروبزدایی میشود. جوش شیرین به سرعت خشک میشود و شما میتوانید مقدار اضافی آن را به سادگی از کفشهایتان پاک کنید و سپس اجازه بدهید که کفشها در هوای آزاد کاملا خشک شوند. توجه به سایز : برای انتخاب و خرید کتانی شیک مردانه و یا خرید کتونی دست دوم اورجینال سعی کنید آن را متناسب با اندازه پای خود انتخاب کنید.