کفش کتانی، اسپرت یا ورزشی؟

تمام قسمتهای کفش را به یک اندازه بسابید تا رنگ در تمام نقاط یکسان باقی بماند و از ایجاد لکه جلوگیری شود. 2. برای جلوگیری از سروصدای ماشین لباسشویی، بهتر است مقداری حوله و یا پارچه کهنه را به همراه کفشهای خود، درون ماشین لباسشویی بیندازید. اگر کتانی شما از جنس چرم یا هر نوع کتانی غیرپارچهای باشد، میتوانید از خمیر دندان برای تمیز کردن کفش کتانی خود استفاده کنید. اگر انتخاب شما یک رنگ روشن باشد، میتوانید این ژاکت کاربردی و همهکاره را با یک جفت کفش کتانی سفید همراه کنید تا با شلوار یا جین تیره رنگتان، تضاد زیبایی ایجاد کنند. کفشهای کتانی کاملا سفید Huarache برند نایک زیرههای خیلی ضخیمی دارند که امسال به کمک خانمهای کوتاه قدی آمده است که دوست دارند شلوارها یا جینهای گشاد بپوشند. و این به آن معنا است که شانس بیشتری دارید تا امسال تابستان، کمی از این اضافهوزن را از بین ببرید! کفشهایی که در بین عموم مردم بسیار محبوب هستند. توصیه میکنیم در این زمان پیش از خرید کفش ورزشی یا هر مدل کفش زنانه، مردانه یا بچگانه، میزان راحتی پای خستهتان را در کفش احساس کنید. هواگیری به معنای این است که هوای درون کتانی هندبال دائما در حال جابه جایی باشد و درون کفش دم نکند که باعث احساس خفگی و گرما در پای شما شود.

2. در صورتی که گل یا کثیفی روی کفش وجود دارد، بهتر است آن را به کمک یک دستمال پاک کنید، چرا که باعث چرک شدن کفش، پس از شستشو خواهد شد. را اسنیکرز (Sneakers) یا همان کفش کتانی یا ورزشی میگویند. کتونی های ورزشی طوری ساخته شدهاند که مناسب ورزشی باشند که شما انجام میدهید. کاربرد اصلی کتانی در ورزش و به همراه شلوار های اسلش، شلوارهای ورزشی، کتان و جین یا استرچ های تنگ است. به هر حال، اگر یکی از مواردی که در زمان انتخاب کفشهای کتانی سفید به آن اهمیت میدهید این است که تمیز کردن و مرتب نگه داشتن این کفشها چقدر آسان است، شاید دانستن این نکته این نکته به شما کمک کند که پاک کردن این کفشهای کتانی ساخته شده از چرم و کرباس سفید بسیار سریع، آسان و بی دردسر است! در حوزه کفش و اسپرت بدلیل عدم وجود نمایندگیهای رسمی و اهرمهای قانونی حق مالکیت معنوی، شناخت اصل و فیک همچنین باکیفیت و بی کیفیت، سخت است. از آنجایی که در فصل تابستان آخرین چیزی که به دردتان میخورد یک جفت کفش ورزشی سنگین است، این کفشها یک گزینه عالی برای تیپ تابستانیتان هستند.

اگرچه بسیاری از مردم به کفشهای راحتی، کفش کتانی میگویند، اما برخی از این مدل کفشها مناسب ورزش و تمرینات ورزشی نیستند. این مدل کفشها همچون کفش پاشنه بلند تنها جنبه زیبایی دارند و در مهمانی یا قرارهای دوستانه مورد استفاده قرار میگیرند. اگرچه زیره کفش هیچگاه کاملا تمیز نخواهد بود (مگر اینکه بخواهید همواره در کیسههای پلاستیکی قدم بزنید)، اما برای کاهش آلودگی میتوانید از برخی اصول عمومی تعمیر و نگهداری کفش کمک بگیرید. زیره یا کف کفش کتانی شما تقریبا از هر قسمت دیگر کفش کثیفتر میشود؛ چرا؟ در این موارد نباید کتانی هاي لژدار و یا ساق دار پوشید بلکه کتانی هاي پاشنه تخت پیشنهاد میشود. پس از شستشو آنها خارج کرده و در مکان مناسب قرار دهید تا خشک شوند. بهتر است هنگام خرید، از فروشنده بپرسید که کفش قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارد یا خیر؟ جنس رویه این کفش ها اغلب از نخ یا پارچه کتان است. مسواک را به محلول آب و صابون آغشته کنید و پارچه را به آرامی مالش دهید؛ هر بار بر روی یک قسمت کوچک کار کنید. پس از پاک شدن لکه، محل را زیر آب شیر نگه دارید تا بقایای پاک کننده نیز پاک شود.

کفش مرسانا در سال 1395 فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی با هدف کتانی راحتی و کفش ایرانی و حمایت مستقیم از تولید کننده نه واسطه را شروع کرده است . در واقع ما در طول روز راه میرویم، میایستیم و فعالیتهای بسیاری انجام میدهیم، از این رو پا خسته و پهن میشود. کتونی مردانه سایز بزرگ یا کوچک ممکن است شما را در راه رفتن و انجام امور روزانه دچار مشکل کند. در عوض، میتوانید سطح کتانی پارچهای را با استفاده از مقداری مایع ظرفشویی، آب گرم، یک مسواک قدیمی و حولههای کاغذی تمیز کنید. و وقتی که هوا به اندازهای گرم شد که میتوانستید ژاکتهای بلندتان را کنار بگذارید، وقت آن میرسد که تاپهای بالانافی آستین پفی با رنگهای ملایم پاستیلی دوستداشتنی را با جینهای پاچه پاکتی رنگ روشنتان همراه کنید. اگر لباسی کـه انتخاب میکنید تک رنگ باشد کتانی شـما میتواند هر رنگی باشد. تمیز کردن زودهنگام نقاط آلوده میتواند کفشهای شما را برای مدت بیشتری زنده نگه دارد. بوی تازگی کتانی میتواند هر فرد عاشق لباسی را از خود بیخود کند. به صورت هفتگی، با یک برس به سراغ زیره کفش کتانی خود بروید.