5 ست جذاب و شیک با کفش کتانی سفید برای طرفداران استایل کژوال

این استایل رایج در همه سنین، فعالیتها و در سراسر جهان است نکته مشترک بین این استایل، تاپهای سفید، شلوار جین آبی و کفشهای کتانی سفید است. این برند به محبوبترین برند کفش کتانی و ورزشی جهان تبدیل شد. به گزارش رکنا، جسد این جوان که روز گذشته در باغ های اطراف روستای خرابه امین مشهد کشف شد ، لاغر اندام و بلند قد بود . این رنگ نیز در بسیاری موارد قابلیت ست شدن زیادی دارد و به استایلهای متنوعی میآید. یک جفت شلوار جین سفید، یک ژاکت سفید بافتی، یک کیف سفید یا رنگ خنثی و کفش کتانی سفید میتواند ظاهر مورد علاقه شما را بسازد. در نظر داشته باشید کـه مصدومیتی کوچک میتواند هزینههاي بیشتری از قیمت یک کفش رابه شـما تحمیل کند. در نیمه اول قرن بیستم، کفشهای کتانی را بیشتر برای ورزش میپوشیدند. اما اگر طرفدار لباسهای کژوال هستید، برای یک قرار غیررسمی میتوانید کفش کتانی سفید و پیراهن را کنار هم بچینید. اما خب این نوع لباس پوشیدن هم قوانین خاص خود را دارد که باید رعایت کنید. کفش کتانی را متناسب با کمد لباس فعلی خود بخرید. همچنین اگر کفش کتانی شما دارای خطوط مشکی در کنارهها باشد، میتوانید آن را با یک کیف مشکی ست کنید.

دهه نود با کفشهای کتانی بزرگ و لژدار و با نیمرخ غیرمعمول شناخته میشود (کتانیهای معروف استیو جابز را به خاطر بیاورید) در آن زمان کفشهای کتانی معمولا رنگهای نئون و شبرنگ داشتند و در رنگ بندیهای متنوعی ارائه میشدند. این تغییر و تحول در سایر بخشهای استایل ورزشی هم صورت گرفته است و امروزه سبک شیک پوشی از نوع ورزشی (Athleisure) یک سبک شناخته شده و مورد قبول است.پس حالا دیگر مجبور نیستید کفش کتانی خود را فقط برای پیاده روی یا ورزش بپوشید چون این کفشها به اندازه کافی شیک هستند که به عنوان کفش سطح بالای شما هم مورد استفاده قرار بگیرند و شما بتوانید در عین راحتی شیک هم باشید. مارک های نایک و آدیداس از برند های معروف و شناخته شده ای هستند که تولیدات بسیار متنوع برای فصل های مختلف را انجام می کنند. دومین شبح جردن در مجموعه Abloh، طراحی در واقع ادای احترام به اولین کفش جردن است که طراح تا به حال داشته است، و ظاهر یکپارچه سازی با آخرین فناوری های نایک را در هم می آمیزد. بیش از ۲۰ سال زمان لازم بود تا کتانی بتواند به خیابانها و میان عامه مردم راه پیدا کند.

در حدود سال 1892، شرکت لاستیک ایالات متحده کفشهای لاستیکی راحتتری با تاج بوم به نام Keds تولید کرد. این زمانی است که یک مرد آلمانی به نام «آدی دسلر» با نام خود یک کفش کتانی را ایجاد کرد: آدیداس. در اواخر قرن 18، مردم کفشهای لاستیکی به نام plimsolls (باریک) پوشیدند، اما این کفشها مشکلات زیادی داشتند، از جمله اینکه هیچ کفش مختص پای راست یا پای چپی وجود نداشت. دامنهای بلندتر هم با این ترکیب خوب دیده میشوند اما باید بدانید که پوشیدن کفش کتانی سفید با دامن کوتاه بسیار زیبا است. این سبک جدید در برندهای معتبر و لاکچری مثل بالنسیاگا و گوچی هم مشاهده شده است که محدود به کفشها هم نبوده است، پس بهتر است به جای مسخره کردن این کفشهای زشت آنها را جدی بگیرید. در این شرایط تمیز کردن کفش سفید که از کثیف شدنش زمان زیادی میگذرد، قطعا کار سختی خواهد بود.

مهم نیست کفش ورزشی شما چقدر گرانقیمت باشد، اگر تمیز و خوشبو نباشند، اثر آن بر روی زیباتر کردن استایلتان از بین میرود. آنها را تمیز نگه دارید. • بدانید کجا باید از آنها استفاده کنید. شما میتوانید با اکثر لباسهای نیمهرسمی و کژوال از کفشهای کتانی سفید استفاده کنید، اما بهتر است بدانید آنها برای هر مناسبت (یعنی عروسیها) مناسب نیست. این کفش در هر دو مدل زنانه و مردانه تولید شده است و همچنین برای حفاظت حداکثری از مچ پا بسیار عالی است. بنابراین باید شلوار شما درست بالای استخوان مچ پا قرار بگیرد. حتی از پوشیدن یک رنگ جیغ تیشرت یا حتی شلوار جین رنگی نیز دریغ نکنید. کثیف است و هیچ کس حاضر نیست حتی نگاهش کند. کفش کتانی سفید، فرصتی برای یک استایل مینیمال تماماً سفید، که باعث میشود حتی کژوالترین لباسها 10 برابر شیکتر بهنظر برسد. کفش کتانی بسیار جذاب است، اما آنها جایگزینی برای کفشهای پاشنه بلند نیستند. کفش مرسانا در سال 1395 فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی با هدف کتانی راحتی و کفش ایرانی و حمایت مستقیم از تولید کننده نه واسطه را شروع کرده است . شلوار خود را تا کنید یا آنها را برش دهید.