60 مدل کفش زنانه عید 1401

لازم است که بدانید کفش جیر از چرم ساخته می شود و می تواند رطوبت موجود در محیط را به خود جذب نماید. شاید شما هنگام خرید کفش زنانه به فکر خرید کفش با پاشنه ده سانتی متری باشید اما باید بدانید که استفاده از کفش پاشنه بلند به صورت طولانی مدت سلامتی شما را در خطر میاندازد. معمولا این کفش راحتی را در فصل تابستان به پا میکنند، اما شما میتوانید در فصل بهار نیز از این مدل کفش زنانه بهرهمند شوید.خرید کفش اسپرت راحتی زنانه را به شما توصیه میکنیم، چراکه این کفش را میتوانید بههمراه مانتو اسپرت به تن کنید و یک استایل روزمره جذاب داشته باشید. پا از اندام های حساس بدن ما است که خیلی در برابر آسیب ها حساس است .شاید برای خیلی از شماها پیش آمده که موقع پوشیدن کفش تنگ یا خشک احساس ناراحتی کرده و حتی باعث لنگیدن شما هم بشود.پس باید برای این عضو حساس و ارزشمند خود بهترین کفش با بهترین کیفیت را انتخاب کنیم تا با مشکل روبرو نشویم. مدل های کفش پاشنه بلند را برای مجالس عروسی و لباس های مجلسی و بلند بیشتر استفاده می کنند و کفش های پاشنه کوتاه را در روزمره و مجالس خودمانی چون راحت تر می شود با آنها راه رفت و اما نکته برای کسانی که پوشیدن کفش های پاشنه بلند را دوست دارند اما راه رفتن برایشان مشکل است.

بوت یا نیمبوت زنانه در دو مدل اسپرت و مجلسی به فروش میرسد. کفش های مجلسی زنانه را می توان به دو دسته پاشنه بلند و پاشنه کوتاه تقسیم کرد که هر دو این مدل ها مناسب برای مکان های خاص هستند. اگر محصل یا دانشجو هستید یا در دسته خانمهایی قرار دارید که پیاده¬روی بخشی از زندگی روزمرهشان است، کفش چرمی اسپرت زنانه و کفش چرمی روزمره زنانه میتواند انتخاب خوبی برایتان باشد؛ اما در صورتی که از دسته کسانی هستید که به دنبال یک کفش شیک و مجلسی برای مهمانی میگردند، کفش چرمی مجلسی زنانه گزینه مناسب شما است. اگر معمولا استایلتان اسپرت است، میتوانید از بوت یا نیمبوت اسپرت بهرهمند شوید.در صورتی که به استایل رسمی علاقه دارید، بوت چرم زنانه پاشنه بلند یا مجلسی انتخاب مناسبی است. مدل های زیبا و شیک کفش مجلسی زنانه گونه های مختلف و زیادی دارد که ما در این نوشته جدیدترین ها را برای شما به نمایش گذاشته ایم و امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد و منتظر مدل های جدید بعدی ما باشید. ست کردن رنگ کفش با کیف یا کمربند یا بخشی از رنگ لباس ، یکی از قدیمی ترین قوانین در مد و استایل هست که همچنان پر کاربرد بوده و به شما این امکان رو میده تا در هر موقعیتی ، بتونید استایلی شیک و جذاب داشته باشید.

معمولا برای زیبای و جذابیت بیشتر کیف و کفش را با هم ست می کنند بخصوص در مراسمات رسمی و هم چنین در جشن ها. کفش های لژدار در انواع مختلف وجود دارند، که باعث می شود برای ست کردن گزینه های زیادی داشته باشید. و در نهایت اگه لباس و استایلی یک رنگ دارید، سعی کنید از پوشیدن کفش با رنگ موجود در استایل خودداری کنید ، بلکه بیشتر به دنبال تعریف استایل خود باشید و با انتخاب کفشی به رنگ متمایز و خیره کننده ، خوش استایل تر به نظر برسید. PUMPS: پاشنههایی که در این مدل مورد استفاده قرار میگیرد را میتوان حداقل 7 سانتیمتر در نظر داشت که به دلیل پهن بودن، استفاده از آن راحتتر شده است. بعضی از مدلهای کفش زنانه شامل کفش زنانه مجلسی، کفش طبی زنانه، کفش زنانه رسمی، کفش پاشنه دار، کفش ورزشی، کفش تخت، چکمه، کفش مخصوص شب، پامپها، پامپهای جلو باز، صندل، کفشهای لژدار و اسنیکرها هستند که مجموعه جدیدترین مدل کفش زنانه را تشکیل دادهاند. این مدل از کفشها را اسکارپین میگویند، اسکارپین دارای پاشنه نازک است، شاید برای کسانی که تجربه پوشیدن این مدل را ندارند راه رفتن سخت و دشوار به نظر برسد اما با چند بار پوشیدن کمکم راه رفتن با این کفش را یاد خواهید گرفت.

اگرچه در گذشته کفش ورزشی تنها در باشگاه یا ورزش مورد استفاده قرار میگرفت، اما در سالهای اخیر و با محبوب شدن استایل اسپرت، خرید کفش زنانه ورزشی مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.به نظر میرسد کفش ورزشی را تنها میتوانید با لباس زنانه اسپرت ترکیب کنید، اما این روزها خانمها کفش ورزشی را حتی با دامن نیز به تن میکنند. از این جهت کفش پاشنه تخت مجلسی انتخاب مناسبی است که با لباس مجلسی خود سِت کنید.کفش پاشنه تخت مجلسی زنانه را میتوانید بههمراه پیراهن مجلسی یا دامن بلند توری به تن کنید و با یک کیف زنانه متناسب با کفشتان، استایلتان را جذاب کنید.خانمهایی که قد بلندی دارند، برای زیبایی لباس و استایلشان میتوانند از کفش پاشنه تخت مجلسی بهرهمند شوند. پس مدتی اسکیتبازها از این مدل کفش اسپرت استقبال کردند.اگر میخواهید یک کفش راحت برای مدرسه یا دانشگاه انتخاب کنید تا که ساعتهای زیادی را با آن سپری کنید و احساس راحتی داشته باشید، کفش کانورس آلاستار انتخاب مناسبی است که میتوانید با شلوار اسلش زنانه به تن کنید.6. معمولا بوت چرم اسپرت زنانه، پاشنه ندارد و شما میتوانید این مدل بوت را بههمراه شلوار جین زنانه ترکیب کنید.3. برای آشنایی بیشتر با انواع شلوارهای جین میتوانید به مقالهی بررسی و معرفی انواع شلوار جین مد امروزی در استایلهای مختلف سر بزنید.